Зеленський стурбований підвищенням ціни на газ для населення

11.01.2021 20:05   -

11 січня президент країни Володимир Зеленський провів нараду і поставив уряду завдання терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення. У нараді взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, тимчасовий виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко, міністр фінансів Сергій Марченко, міністр соціальної політики Марина Лазебна, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та його заступники.

Президент зауважив на необхідності зниження ціни на газ для населення і разом з представниками уряду, ніби, знайшов способи знизити ціну – повідомляється на сайті Офісу президента.

«Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», – наголосив Володимир Зеленський.

Такі заяви Зеленського є реакцією на низку протестів по всій Україні – люди були обурені підвищенням ціни на газ і доставку газу з січня цього року.

Нагадаємо, що компанія «Нафтогаз України» заявила про підвищення тарифу на природний газ для побутових споживачів на 14% — до 7,22 грн/куб.м. У компанії пояснили підвищення сезонним зростанням попиту на блакитне паливо та збільшенням оптових цін на пальне. У грудні минулого року ціна складала 6,33 грн за кубометр газу.

Раніше Зеленський обіцяв, що підвищення цін на газ для населення не буде, а ціна буде цілком прийнятною. Схоже, що популізм ризикує розбитися об сувору економічну реальність.

Ну а поки українці були стурбовані новими тарифами, Зеленський насолоджувався відпочинком у Карпатах.

Зеленський катається на лижах у Буковелі | Українська правда