ПРАВИЛА

На нашому ресурсі заборонені висловлювання та публікації, що суперечать чинному законодавству України.

Розміщувана на сайті інформація не повинна містити матеріалів, які:

 • є незаконними, шкідливими, загрозливими, такими, що ображають моральність, честь і гідність, права та захищені законом інтереси третіх осіб, наклепницькі статті, статті, що порушують авторські права, пропагують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, соціальною ознаками, що сприяють розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містять сцени насильства або жорстокого поводження з тваринами тощо;
 • обмежують права меншин;
 • публікації, автори яких видають себе за іншу людину або представника організації і / або співтовариства без достатніх на те прав, а також вводять читачів в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб’єктів або об’єктів;
 • матеріалів, які користувач не має права оприлюднювати згідно із законом або згідно яким-небудь контрактними відносинами;
 • матеріалів, які зачіпають будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та / або авторські і суміжні з ним права третьої сторони;
 • потенційно шкідливої рекламної інформації, спаму, схем “пірамід”, “листів щастя” тощо;
 • матеріалів, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернет;
 • спроби навмисного або випадкового порушення будь-яких місцевих, державних або міжнародних законів;
 • збору та зберігання персональних даних інших осіб;
 • неузгодженої передачі записів рекламного, комерційного або агітаційного характеру;
 • реклами наркотичних засобів;
 • дописів на будь-чию адресу, що містять грубі і образливі вирази і пропозиції;
 • записів, що містять матеріали порнографічного характеру.

Спроби розміщення інформації подібного характеру будуть припинені, а відомості про їх авторів – в обов’язковому порядку передані в правоохоронні органи.

Адміністрація інтернет-видання «Дніпро-Головне» з повагою ставиться до прав і потреб своїх читачів. Ми беззастережно визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації наших авторів і відвідувачів нашого сайту.

Політика конфіденційності поширюється тільки на «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» і на інформацію, яка збирається нашим сайтом і з його допомогою. Вона не поширюється ні на які інші сайти і не може бути застосована до веб-сайтів третіх осіб, з яких можуть робитися посилання на «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

Поняття «особиста інформація» включає відомості, що визначають вас як конкретну особу, наприклад, ваше ім’я або адресу електронної пошти. Переглядати вміст «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» можна без проходження процедури реєстрації.

«ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» ні за яких обставин не продає і не віддає в користування особисту інформацію, в тому числі і третім сторонам. Ми також не розкриваємо надану особисту інформацію за винятком особливих випадків, передбачених законодавством.

Ви можете вільно змінити і / або видалити всю вашу особисту інформацію, а також обліковий запис в будь-який час.

Вся ваша особиста інформація безпечно зберігається на наших серверах в зашифрованому вигляді. Ніхто не має санкціонованого доступу до вашої особистої інформації.

«ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» може час від часу розширювати або змінювати цю політику конфіденційності.

РЕДАКЦІЯ НЕ ЗАВЖДИ ПОДІЛЯЄ ТОЧКУ ЗОРУ АВТОРІВ, ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЖУРНАЛІСТІВ І БЛОГЕРІВ, ЗАЯВИ ЯКИХ МОЖУТЬ МІСТИТЬСЬ В ОПУБЛІКОВАНИХ НА САЙТІ МАТЕРІАЛАХ.

ПУБЛІКАЦІЯ ДИСКУСІЙНИХ ТА ІНШИХ СУПЕРЕЧЛИВИХ АВТОРСЬКИХ ТОЧОК ЗОРУ ОЗНАЧАЄ ВІДСУТНІСТЬ З БОКУ РЕДАКЦІЇ БУДЬ-ЯКИХ ФОРМ І ВИДІВ ЦЕНЗУРИ І / АБО ОБМЕЖЕННЯ, ОКРІМ ТИХ, ЩО Є ВИМОГАМИ ЗАКОНУ ТА РЕДАКЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЗНАЧЕНОЇ У НАВЕДЕНИХ ВИЩЕ ПРАВИЛАХ.