О ПРОЕКТЕ

Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» висвітлює події суспільно-політичного і громадського життя Дніпропетровській області та України. Звичайно, найцікавіші і найважливіші події у світі не лишаються поза нашою увагою.

Ми не женемось за сенсаціями і шокуючи новинами – ми пропонуємо читачам найважливіше і змістовне.

У сфері наших інтересів – суспільно-політичне життя країни та регіону: політичні партії, громадські організації, співробітники органів влади, місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, а також процеси громадянського суспільства та незвичайні люди.

Редакція інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з повагою ставиться до всіх точок зору і позицій учасників суспільно-політичного життя Дніпропетровщини і України, якщо вони висловлені з урахуванням чинного законодавства України та не містять провокаційних закликів.

Ми не підтримуємо і не публікуємо інформацію, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, розкол України як єдиної держави. Ми публікуємо перевірену інформацію, адже поважаємо читача і свою репутацію.

Редакція вітає передрук статей, як повний, так і частковий, за умови розміщення активного гіперпосилання на www.glavnoe.dp.ua не нижче першого абзацу.

Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів публікацій на сайті.