СБУ отримала дозвіл на затримання нардепа Тараса Козака

20.05.2021 13:53   -

Прес-служба СБУ повідомила про те, що Генеральний прокурор України надала згоду а київський суд видав дозвіл на затримання підозрюваного у держзраді нардепа Козака.

За клопотанням слідчого СБУ, погодженого Генеральним прокурором України, сьогодні Печерський районний суд м. Києва дав дозвіл на затримання народного депутата України Тараса Козака.Раніше слідчі СБУ оголосили його у розшук. Це відбулося після того, як 11 травня народним депутатам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку було оголошено про підозру“, – повідомляє прес-служба СБУ.

Зокрема, Медведчук і Козак підозрюються у вчиненні державної зради та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму (ч.1 ст.111, ч.3 ст.15 і ч.1 ст.438 Кримінального кодексу України).СБУ має аргументовані докази протиправної діяльності та співпраці даних осіб з країною-агресором.

Нагадаємо, що на основі матеріалів, представлених СБУ, 11 травня, генпрокурор України Ірина Венедиктова пред’явила підозру в зраді нардепам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку. Козаку, серед іншого, закидають і тяжкий злочин – передачу російським спецслужбам секретної інформації про переміщення, складі, розташування і озброєння секретних підрозділів ЗСУ в серпні 2020 року.