На книжковому фестивалі «BookSpace» у Дніпрі відбудеться більше 130 подій

27.09.2018 11:30   -
Автор:

Книжковий фестиваль «BookSpace» фестиваль пройде 28-30 вересня у Дніпрі біля ОДА. Основна ідея – стимулювати у Дніпрі більш активне культурне середовище і заради цього на фестиваль з’їдуться гості з усієї країни. Окрім всеукраїнських гостей фестиваль відвідають ще й закордонні автори.
Про це в коментарі інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» повідомили організатори заходу.
Основні учасники – видавництва з усієї України та автори, представлені цими видавництвами; крім того, на запрошення приїде ряд зарубіжних гостей.
Читайте також: С каким проблемами сталкиваются общественники Днепра?
«Основні цілі: по-перше, закріпити місце Дніпра на культурній карті України, по-друге, створити той творчий та інтелектуальний простір, в якому дніпряни зможуть насичуватися новими ідеями та натхненням, що стимулюватиме формування більш активного і помітного в межах всієї країни культурного середовища», – розповіли організатори.
Відвідувачів фестивалю очікує більше 130 подій в різноманітних програмах: видавничій, дитячій, освітній, історичній, поетичній, музичній, бізнес-програмі, а також спеціальній програмі фестивалю “Трансформації”. Організатори також відзначили, що цей захід, та й взагалі, книжковий захід такого масштабу, в Дніпрі проводиться вперше, але вони щиро сподіваються, що не востаннє.