Завтра жители Диевки собираются пикетировать горсовет из-за свалки

19.10.2016 14:06

29 октября состоится сессия Днепровского горсовета, на которую выносится проект решения о закрытии полигона «Правобережный», который находится в районе Диевки. Чтобы депутаты не передумали закрывать, свалку жители поселка планируют выйти на митинг.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Полигон должны закрыть до 2020 года. До этого его планируют эксплуатировать и одновременно рекультивировать.

Напомним, что в Днепр завезли около 9 тыс. тонн львовского мусора, из-за чего жители Диевки перекрывали дорогу. По этому факту было открыто уголовное производство.

Читайте также: Жизнь жителей Диевки отравляют сразу три свалки.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю