В ОГА обещали поддержать проведение аудита всей исполнительной власти в области, - Маркевич

24.04.2015 17:22

Координатор днепропетровской ОО «Народная воля Днепра» Иван Маркевич заявил, что новое руководство ОГА поддерживает инициативу общественников о проведении аудита всей исполнительной власти в регионе.

Об этом он сообщил во время круглого стола в «Днепр Пост», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Команда, которая была при Януковиче, будет пытаться вернуться. Сейчас, чтобы избежать обвинений новой власти в попустительстве реваншу либо симпатии к старой власти, нужно проводить новые назначения. И делать это нужно по определенным критериям, а не личной преданности. И критерии приведут к тому, что власть будет эффективной. Власть будет решать задачи, которые актуальны в обществе.

Основным критерием должно быть следующее: люди, которые имели отношение к «Партии Регионов» или сейчас к «Оппозиционному блоку», не должны назначаться. Наши люди стояли на Майдане не для того, чтобы одни лица сменяли другие, а чтобы была изменена система.

С чего начать менять систему? С независимого аудита. Чтоб мы увидели: существуют некие коррупционные схемы. «Народная воля» готова провести аудит.

Начать можно хотя бы с управления молодежи и спорта горсовета. Хотим провести аудит, но отдельные депутаты и отдельные представители новой власти подобные инициативы не поддержали.

Вот команда Коломойского заявляла, что проводит аудит, но мы не видим, что сделано. Почему не показали результаты? Представители нового губернатора пообещали поддержать нас в вопросе проведения аудита. Мы подали запрос на проведение аудита. Начнет с департамента молодежи и спорта, есть еще управление культуры.

В общем, нужно провести аудит всей исполнительной власти. Сейчас у нас освободилась ниша социальных партий. Люди, которые декларировали социальные лозунги, они ушли, потому что не исповедовали проукраинскую позицию. Подобные силы будут востребованы и могут выиграть выборы», - заявил Иван Маркевич.

Читайте также: Грядущие выборы будут одними из важных для области, - Виктор Пащенко

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский