Грядущие выборы будут одними из важных для области, - Виктор Пащенко

24.04.2015 11:08

Днепропетровский политолог Виктор Пащенко считает, что в области есть тройка лидеров – это политические силы, которые во время местных выборов разделят основную массу голосов избирателей на Днепропетровщине.

Об этом он сообщил во время круглого стола в «Днепр Пост», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На выборах мы увидим активизацию старых игроков и появление новых. У нас почти год был губернатор, его команда получила политический бонус в виде электорального доверия. И они будут пытаться собрать этот электорат в виде голосов на выборах. К примеру, могут реанимировать «Україну Майбутнього» или придумают что-то новое.

Много говорят о реванше Вилкула и его окружения. Но тут будет скорее личное противостояние. Грядущие выборы будут одними из важных для области. Я не думаю, что будут другие серьезные силы.

Сейчас есть «Оппозиционный блок», потенциально команда Коломойского, есть «Блок Петра Порошенко». Скажем так, это тройка лидеров. Еще «Сапомощь», но у них чуть пониже рейтинг, они растеряли кворум доверия. Дальше идет «Батьківщина». «Фронт змін» и «Радикальная партия Ляшко» потеряли популярность. Их деятельность не так заметна в правительстве.

Буквально недели 2 назад начали работать с избирателями, так как приняты такие законы, которые призывают мобилизовать избирателей. 9 мая снова обретет значимость. Его будут использовать, что мобилизовать избирателей. С майских праздников и начнется предвыборная кампания», - заявил политолог.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю