В Никополе назревает бунт из-за постоянных перебоев со светом

05.12.2016 14:42

Никопольчанин Виктор Артеменко на странице сообщества «Типичный Никополь» в Фейсбук разместил информацию о том, что 6 декабря в 10.00 в городе планируется митинг протеста, связанный с постоянными отключениями электроэнергии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Мероприятие планируют проводить напротив проходной Никопольского РЭС по ул. Головко, 44.

Читайте также: Зимой Никополь может повторить судьбу Алчевска, - Александр Тихон.

Что интересно, Виктор Артеменко является советником Никопольского городского головы по вопросам работы со СМИ, правда, на общественных началах, а также владельцем одного из местных сайтов.

Жители Никополя в комментариях под постом Артеменко выражают готовность выйти на митинг, только предлагают проводить его не возле РЭС, а под зданием горсовета.

Напомним, что 3 города на Днепропетровщине полностью перешли на электроотопление.

Читайте также: В Днепрооблэнерго допускают перебои со светом в Никополе

Комментарии
Павел Макаров
06.12.2016
Любопытный момент. А с чего это, и на каком основании, Артеменко называет себя "журналистом"? Таким же образом он может стуча себя в грудь называться презедентом ул. Сирко, коммисаром реки Днепр, и иже......
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет