В Днепрооблэнерго допускают перебои со светом в Никополе

03.11.2016 17:45

В компании ПАО «ДТЭК Днепрооблэнерго» отметили, что случаи отключения электроэнергии в разных районах Никополя не исключаются, потому что сразу перейти на электроотопление невозможно, на это надо минимум три года.

Об этом в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» сообщила руководитель отдела корпоративных коммуникаций ПАО «ДТЭК Днепрооблэнерго» Алла Гурова.

«Весь максимум, который возможен, там круглосуточно делается. С 1 ноября дежурят круглосуточно отдельные бригады. Реакция там молниеносная. Мэр Никополя Андрей Фисак – единственный, кто сразу включился в проблему, мы с ним тесно сотрудничаем. Все силы, которые возможны, туда направлены. Но не нужно забывать, что есть еще и внутридомовые сети, коммунальные, которые не относятся к «Днепрооблэнерго». Если они не в порядке, то мы не можем за них отвечать, за их нагрузки. Случаи отключения не исключаются, потому что сразу перейти на электроотопление невозможно, на это надо минимум три года. Чтобы все подготовились: и коммунальщики, и энергетики, и люди.

По состоянию на сегодня, 3 ноября, в Никополе вышел из строя кабель, сейчас там работает лаборатория. Она выяснит причину. Не факт, что это произошло из-за перегрузки сетей. После выяснения причины бригады сразу приступят к восстановительным работам», - сказала она.

Читайте также: Зимой Никополь может повторить судьбу Алчевска, - Александр Тихон.

Как это повлияет на рейтинг:
Городской голова Никополя
Подробнее
Комментарии
Сергій
04.11.2016
О да Фисак просто таки включается....когда город выключается!!! Дозвониться никуда невозможно а если дозвонились то посылают по заученной фразе Дети в садиках и школах мерзнут!
Владимир Иванов
04.11.2016
Что за бред? Как там Фисак включился? Город во тьме!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет