В Днепре школы сильно зависимы от местной власти, - общественник

06.09.2017 15:30

В Днепре директора школ и садиков сильно зависимы от местной власти - департамента образования - поэтому не хотят лишний раз поднимать вопрос о прозрачном финансировании на собственые нужды, чтобы не впасть в немилость. Поэтому вопрос о так называемых "родительских деньгах" остается актуальным.

Об этом заявил общественный активист организации "Громадський контроль" Илья Рыбаков во время передачи «Наживо» в эфире 51 телеканала, сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Любой директор школы прекрасно знает, что им надо, поэтому когда всплывает проблема в начале года – это лукавство. Директора крайне зависимы от департаментов, поскольку нет карьерного роста и держатся за это место. Лишиться этого или попасть в немилость к департаменту никто не хочет", - сказал Илья Рыбаков.

Читайте также: Депутат горсовета считает незаконным запрет Филатова по поводу 1 сентября

Сам процесс выделения средств происходит на заседании сессии горсовета, и чтобы в бюджет что-то попало, об этом должны узнать сами депутаты. Они, в свою очередь, не анализируют нужды школ, садиков. В бюджет попадают только те предложения, которые внес департамент. Департамент также не ездит с проверкой на предмет анализа, отмечает активист.

"Реальных данных закупок по депараменту нет. Копий ходатайств в департаменте не дают. Если просить в администрации садика- то обещания от собрания к собранию. Необходим вопрос доверия и коммуникации директора с родителями, госконтролем и т.д.", - считает Рыбаков.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат