Депутат горсовета считает незаконным запрет Филатова по поводу 1 сентября

06.09.2017 10:30

Депутат городского совета Сергей Суханов считает незаконным распоряжение мэра Днепра о запрете появления чиновников и местных депутатов на линейках 1 сентября. По его мнению, депутаты имеют полное право присутствовать в школах без уведомления. Об этом он заявил во время передачи «Наживо» в эфире 51 телеканала, сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мэр не может регламентировать работу депутатов. Есть отдельное взаимодействие: депутат-директор-родитель. Депутат, мэр и президент избираются. Мы имеем право на встречу с избирателями, на отчет по своей работы. Президент две недели ездит по стране и открывает школы. Это позитивно? Да. Так почему депутаты не могут? Приезжают, дарят подарки», - отметил Сергей Суханов.

Читайте также: На уроках історії в Україні мають вчити, в кого стріляти, - Тимофій Хом’як

По его словам, люди жалуются на то, что не могут купить канцтовары, а депутаты, в свою очередь, оказывают посильную помощь.

«Депутаты не приходят с пустыми руками, наша обязанность - помогать людям. Мы же не Северную Корею строим. Если вы можете, устраивайте праздник без депутата», - резюмировал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
06.09.2017
Щоби школярі зрозуміли хто такий Шаріков не треба дозволяти Суханову з'являтися у школі. Дітям краще подивитися кінострічку або прочитати твір.
Юлія
06.09.2017
Суханов, займайтеся ділом, а не по школах піартеся.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат