На уроках історії в Україні мають вчити, в кого стріляти, - Тимофій Хом’як

05.09.2017 12:45

На уроках історії в Україні дітей мають вчити в кого стріляти, а на уроках початкової військової підготовки - як стріляти.

Про це заявив лідер групи "Вертеп" Тимофій Хом’як під час передачі "Наживо" в ефірі 51 телеканалу, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

За його словами, в державі ще не прописана ідеологія.

"Не прописана у нас ідея державності і іделогії. В країні три роки війна, а діти про це не знають, наприклад, батько дитини загинув в АТО, а він відповідає, що його вбили німці. В держави має з’явитися ідеологія. Гімн має звучати зі словами, а не інструментально. На уроках історії мають вчити в кого стріляти, а на уроках початкової військової підготовки  - як стріляти", - вважає він.

Комментарии
Ihor
06.09.2017
Це йобаний пиздець! Хохли, ви йобнулись! СУГС!
Олег Львов
06.09.2017
https://tomas-morr.livejournal.com/566273.html
Попутчик
06.09.2017
https://www.youtube.com/watch?v=VpM1hteBy90
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат