На уроках історії в Україні мають вчити, в кого стріляти, - Тимофій Хом’як

05.09.2017 12:45

На уроках історії в Україні дітей мають вчити в кого стріляти, а на уроках початкової військової підготовки - як стріляти.

Про це заявив лідер групи "Вертеп" Тимофій Хом’як під час передачі "Наживо" в ефірі 51 телеканалу, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

За його словами, в державі ще не прописана ідеологія.

"Не прописана у нас ідея державності і іделогії. В країні три роки війна, а діти про це не знають, наприклад, батько дитини загинув в АТО, а він відповідає, що його вбили німці. В держави має з’явитися ідеологія. Гімн має звучати зі словами, а не інструментально. На уроках історії мають вчити в кого стріляти, а на уроках початкової військової підготовки  - як стріляти", - вважає він.

Комментарии
Ihor
06.09.2017
Це йобаний пиздець! Хохли, ви йобнулись! СУГС!
Олег Львов
06.09.2017
https://tomas-morr.livejournal.com/566273.html
Попутчик
06.09.2017
https://www.youtube.com/watch?v=VpM1hteBy90
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось