В Днепре хотят увеличить стоимость проезда в трамваях и троллейбусах

23.06.2017 10:03

Петиция с предложением увеличить стоимость проезда в городском электротранспорте с 1,5 грн до 3 грн была зарегистрирована на сайте Днепровского горсовета 21 июня.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Не секрет, что электротранспорт во всем мире является убыточным и нуждается в дотациях со стороны государства. По сравнению с маршрутками на электротранспорт требуются значительно большие расходы. В данное время создан искусственный дисбаланс в стоимости проезда в маршрутках и электротранспорте. Этот дисбаланс направлен на уничтожение электротранспорта в нашем городе и тотального заполнения всех маршрутов маршрутками, которые "крышуются" комиссией городского совета по вопросам транспорта, зьвязку и экологии. Ради недопущения этого, а также повышение конкурентоспособности электротранспорта в нашем городе, прошу повысить стоимость билета в электротранспорте до 3-х грн", - пишет автор петиции Евгений Пискун.

Читайте также: Жители Днепра хотят, чтобы в высотках заварили мусоропроводы

 

Комментарии
Юрий
25.06.2017
Если бы ввели оплату проезда для всех без исключения, то нынешняя стоимость была вполне достаточной.
Я
23.06.2017
Пусть сначала пустят нормальные трамваи и троллейбусы на маршруты, а то 30% относительно нормальные,а остальные 70, это жахіття якесь.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю