Жители Днепра хотят, чтобы в высотках заварили мусоропроводы

09.06.2017 10:00

Петиция с предложением законсервировать мусоропроводы в многоквартирных домах, где нет ОСМД, была зарегистрирована на сайте Днепровского горсовета 8 июня.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Законсервировать мусоропроводы в многоквартирных домах, не создавших ОСМД, а именно: 
- изначально их прочистить; 
- обработать мусоропровод от паразитов; 
- засверлить фанерой. 

Подробнее: 
1. Засверлить отверстия в мусоропроводе предлагаю именно фанерой, а не заваривать металлом, поскольку, возможно, что со временем жильцы дома создадут ОСМД и захотят им воспользоваться (либо в силу каких-то объективных причин придется получить доступ к мусоропроводу, а он окажется полностью заварен металлом). 
2. Исключить из стоимости услуг ЖЭКа вышеуказанную услугу (пересмотреть калькуляцию в сторону уменьшения).

Причины необходимости консервации мусоропровода: 
- антисанитария (в мусоропроводе размножаются тараканы, крысы, после чего появляются по всему дому); 
- при неисправности мусоропровода некоторые люди продолжают складывать мусор возле него, надеясь на то, что сотрудник ЖЭКа его уберет, а такая услуга не входит в их обязанности (в перечень услуг предоставляемых ЖЭК); 
- потенциальная угроза возникновения пожара (люди бросают внутрь мусоропровода окурки); 
- плохой запах, особенно летом; 
- уменьшение стоимости услуг ЖЭК", - пишет автор петиции Александр Ганич.

Напомним, что с 1 июня 2017 года в Днепре мусоропроводы были исключены из списка ЖКХ.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю