У Кабмина попросили помощи для "Южмаша"

15.12.2014 13:30

Народные депутаты Украины от Днепропетровщины Андрей Павелко и Максим Курячий обратились к Кабинету Министров и Государственному космическому агентству Украины с заявлением о необходимости решения вопроса погашения задолженности по выплате заработной платы работникам ГП «Производственное объединение «Южный машиностроительный завод имени А.М.Макарова» (Южмаш).

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что работникам "Южмаша" несколько месяцев не выплачивается заработная плата.

Сотрудники предприятия доведены до отчаяния, и грозят массовыми акциями протеста. До нынешнего времени, несмотря на личные обещания Президента Украины Петра Порошенко, проблема не решена.

Общественная организация «Майдан Сичеслав» сумела привлечь внимание общественности и политиков к «Южмашу», направив запрос в военную прокуратуру Днепропетровска, народному депутату Украины Андрею Павелко и депутату Днепропетровского городского совета Камилю Примакову.

После этого парламентарии Андрей Павелко и Максим Курячий обратились к Кабинету Министров и председателю Государственного космического агентства Украины Александру Голубу.

«Понимая сложность экономической ситуации в стране и в то же время важность сохранения профессионального трудового коллектива, необходимо урегулировать вопрос погашения заработной платы работникам государственного предприятия», - говорится в обращении народных депутатов.

В свою очередь депутаты Днепропетровского горсовета от партии «Блок Петра Порошенко» намерены инициировать на очередной сессии горсовета принятие обращения к Кабмину о погашении долгов перед работниками Южмаша, сообщил председатель городской организации партии, депутат горсовета Камиль Примаков.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю