Питання про борги "Південмашу" адресували депутатам "Блоку Порошенка"

06.12.2014 09:30

Представники громадської організації "Майдан Січеслав" звернулися до військової прокуратури щодо заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам Південного машинобудівного заводу. Також звернення було направлене до народного депутата України Андрія Павелка та депутата Дніпропетровської міської ради Каміля Примакова - представників президентської партії "Блоку Петра Порошенка".

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на офіційну заяву організації.

Як повідомив голова правління ГО "Майдан Січеслав" Віктор Романенко, окремо готується звернення до Кабінету Міністрів України.

За словами представників громадськості, вони будуть слідкувати за тим, щоб ця проблема була вирішена найближчим часом та винні у затримці виплати заробітної плати працівникам Південного машинобудівного заводу понесли покарання.

Читайте также: Работники «Южмаша» просят Порошенко выполнить обещанное

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет