Через борги «Південмашу» громадські активісти звертатимуться до військової прокуратури

27.11.2014 09:28

Дніпропетровська громадська організація «Майдан Січеслав» звертатиметься до військової прокуратури з приводу величезної заборгованості зарплатні працівникам «Південмашу».

Про це ГО повідомляє  у своєму блозі на сайті «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На адресу організації надійшло звернення від працівників Південного машинобудівного заводу ім. О.М. Макарова, в якому вони просять допомоги у вирішенні їх проблеми, а саме - невиплати заробітної плати вже понад 5 місяців, під зверненням зібрано більше 110 підписів працівників. 

Під час сесії міськради голова громадської організації Віктор Романенко довів до відома дніпропетровських депутатів ситуацію працівників заводу.

З цього питання громадські активісти вже готують звернення до Військового прокурора Дніпровського гарнізону Романа Резниченка, оскільки Південний машинобудівний завод є режимним об’єктом і підпорядковується саме військовому відомству.

Нагадаємо, за словами працівників, політики всіх рівнів лише на словах обіцяють допомогти у вирішенні виплати заборгованостей по заробітній платі, але ситуація кардинально не змінюється.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Василь
27.11.2014
"оскільки Південний машинобудівний завод є режимним об’єктом і підпорядковується саме військовому відомству" - откуда такая ошибочная информация? Южмаш уничтожают - это очевидно.
Совет
27.11.2014
Панэ Романенко, советую за яйца брать даже не самого первого руководителя, а тех, кто вокруг него вьется. Там еще те отпрыски!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю