Шебанов будет следить за прозрачностью работы Днепроперовского горсовета

26.11.2014 14:10

И.о. управляющего делами исполнительного комитета Днепропетровского городского совета назначен Вадим Шебанов, пишет «Днепропетровск. Комментарии».

Как прокомментировал свое назначение Шебанов, он будет заниматься «прозрачностью документооборота» горсовета.

По его словам, он добровольно сложил с себя полномочия заместителя городского головы. Известно, что сегодня на эту должность назначен Анатолий Крупский.

«Крупский будет заниматься хозяйственной частью», - добавил Шебанов. Также он добавил, что «кандидатура Крупского – это позиция облгосадминистрации».

Шебанов в очередной раз подтвердил, что намерен выдвигать свою кандидатуру на пост мэра Днепропетровска на предстоящих местных выборах.

Известно, что до назначения замглавы Днепропетровского горсовета Вадим Шебанов состоял советником председателя Днепропетровской облгосадминистрации Игоря Коломойского.

Читайте ткже: Шебанов запропонував внести правки в закон про держслужбу

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Андей
26.11.2014
Коломойский расталяет своих!!!!Наконец то!!!!Регионалов ГЕТЬ!!!!!Кто теперь станет замом место Крупского в области?????Кужман,Олейник????
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю