Анатолий Крупский стал первым замом мэра Днепропетровска

26.11.2014 11:09

Анатолий Крупский вернулся в городской совет Днепропетровска. Сегодня, 26 ноября, на очередной сессии депутаты единогласно поддержали его кандидатуру в качестве первого заместителя мэра, пишет 34.ua.

Напомним, что Анатолий Федорович до этого был первым заместителем губернатора Днепропетровской области.

А еще раньше, Крупский был первым заместителем у тогда еще мэра Днепропетровска Ивана Куличенко.

Отметим, что сегодня в Днепропетровске проходит первая сессия после того, как Иван Иванович сложил полномочия в связи с избранием его народным депутатом Украины.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Адвокат
26.11.2014
Коломойский дает жару!!!!!Правильно!!!!Кого теперь вместо Крупского в области-Олейника или Кужмана?
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю