Куличенко временно заменит секретарь городского совета

21.11.2014 10:56

Сегодня, 21 ноября, на очередной сессии Днепропетровского городского совета «народный» мэр города Иван Куличенко сложил полномочия.
Согласно закону, временно его обязанности будет исполнять секретарь городского совета Максим Романенко, пишет 34.ua.

Кроме того, на этой сессии сложил полномочия депутат городского совета Максим Курячий.

Напомним, что на внеочередных выборах в Верховную Раду Иван Куличенко набрал наибольшее количество голосов по 28 округу. В связи с этим, 12 ноября Куличенко написал заявление об увольнении.

Максим Курячий одержал победу на 25 округе в Днепропетровске.

Сегодня Максим Романенко провел первую сессию в качестве исполняющего обязанности мэра Днепропетровска.

Читайте также: Первый пошел. Вадим Шебанов хочет быть мэром Днепропетровска

Также Ивану Куличенко присвоили звание почетного гражданина города. «За» проголосовали 80 депутатов из 81 присутствующих.

Читайте также: Куличенко собрался решать вопросы Днепропетровска на уровне правительства (ИНТЕРВЬЮ)

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Сергей
21.11.2014
А как же Партия Регионов?С августа 2010 .Когда вступал торжество было.А теперь ?
Днепр
21.11.2014
Кто, кто этот один, который не проголосовал?
Александр Славный
21.11.2014
Со слов активистов евромайдана, которым стоит верить, именно этот человек год назад кричал в сторону днепропетровского Майдана, что проведет в отношении его участников половые действия противоестественного характера. Потом майдан разогнали титушки. И сегодня в годовщину Майдана он становится и.о. мера. Говорят, что он очень похож на братка и является человеком Вилкула.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю