Первый пошел. Вадим Шебанов хочет быть мэром Днепропетровска

13.11.2014 14:57

По итогам парламентских выборов Днепропетровск остается без мэра -  Иван Куличенко в самое ближайшее время в качестве народного депутата Украины отправится в Киев. Сегодня, 13 ноября, первый заместитель Куличенко объявил о своем желании побороться с конкурентами за этот пост.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Претендент на мэрское кресло Вадим Шебанов заявил, что готов идти на выборы, если их назначат в марте. При этом он предрекает горсовету смену и депутатского корпуса во время местных выборов.

Читайте также: Кто заменит Ивана Куличенко?

Возможной датой проведения внеочередной сессии политик назвал 21 ноября, тогда и ожидается сложение полномочий мэром Иваном Куличенко.

Напомним, кандидатуру Вадима Шебанова в качестве заместителя мэра Днепропетровска утвердили в середине июня 2014 года, ранее он был советником председателя облгосадминистрации. 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Коля
21.11.2014
Шабанов человек слова
Павел Андреевич
21.11.2014
Шабанов наш мер
Пилисос
14.11.2014
Нам мэра хуже Куличенко не треба.Как молодая поросль рванула во власть.А ровестники их добровольцами в зону АТО ушли.Мне все эти клоуны во главе города не нужны.З.Краснова выдвинут на мэра ,за него и проголосую.
Горсовет
13.11.2014
упаси вас Боже от такого мэра
Вера Васильевна
13.11.2014
Видела этого выскочку по телевизору-три слова связать не может,а не то что городом управлять!
Чача раз два три
13.11.2014
Команда Коломойского чудит. Шебанов клоун этой шайки
Куличенко
13.11.2014
Согласитесь что я был неплохим мером по сравнению с Шебановым
Адвокат
13.11.2014
Человек,который максимум достиг должности клерка по делам молодежи хочет стать мэром миллионника!!!!!Днепровский прикол!!!!Тогда лучше уборщицу с исполкома в МЭРЫ!!!
Олейник
13.11.2014
Его нельзя пускать в это кресло - оно тупое
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю