Программа поддержки волонтеров не гарантирует выделения денег, - горсовет

13.01.2015 16:57

Днепропетровск единственный город, где разработана программа поддержки волонтерства. Городской совет запланировал каждый год в течение 4 лет выделять по миллиону гривен на реализацию этой программы, но оказалось, что волонтеры против. Об этом в прямом эфире программы «Погляд» говорили волонтер Юлия Сегеда и депутат городского совета, член комиссии по вопросам социально-экономического развития бюджета и финансов Елена Смельчанская, пишет 34.ua.

«Программа — это программа. Она не предполагает автоматического выделения денег. Сегодняшнее решение — это лишь намерение. Это просто процедура, которая может позволить выделить деньги. Не факт, что в бюджет 2015 года будут заложены эти деньги. Какова вероятность, что их заложат в бюджет, я не знаю»,— отметила Елена Смельчанская.

Читайте также: Гликман готов отозвать принятую горсоветом программу поддержки волонтеров

Также депутат подчеркнула, что слышала о волонтерских организациях, которые не так категоричны в своих негативных выводах относительно программы. Оказалось, что эти люди присутствовали на информационном часе по поводу внедрения новой программы. Но, как отмечает Юлия Сегеда, этих волонтеров не было вчера на обсуждении в горсовете.

Юлия Сегеда рассказала, почему волонтеры негативно восприняли информацию о выделении денег.

«Поддержка волонтерского движения — это набор красивых слов. Но за программой стоит смета по ее реализации и именно она вызвала у волонтеров такую бурю негодования. Когда волонтеры видят, что им предлагают отметить День волонтера за 70 тыс. гривен или создать сайт за 36 тыс., понятно, что они не могут не возмутиться»,— отметила волонтер и адвокат Юлия Сегеда.

По ее словам, волонтеры против напрасной траты денег, поэтому горсовету нужен так называемый «волонтерский десант». Чиновникам нужно подсказывать, какая помощь действительно нужна.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат