Гликман готов отозвать принятую горсоветом программу поддержки волонтеров

13.01.2015 10:51

Инициаторы создания Программы поддержки волонтерской деятельности, которая была принята на последней сессии горсовета, уже готовы ее отменить.

Об этом заявил начальник управления внутренней политики Днепропетровского горсовета Михаил Гликман, передают «Днепропетровск. Комментарии».

«Мы хотели, как лучше, и никто не собирался эти деньги «пилить»». Городской бюджет еще не принят, и деньги на данную программу не выделены. Если ребятам не подходит эта Программа, я подготовлю проект решения об ее отмене», - заявил чиновник. 

Читайте также: Штаб нацзахисту Дніпропетровщини: «Програма підтримки волонтерів – профанація»

По словам Гликмана, идея принятия Программы поддержки волонтерской деятельности возникла на основании «письма волонтеров с просьбой об оказании материальной помощи». Гликман сообщил, что, поскольку горсовет не может закупать, к примеру, бронежилеты, или оплачивать волонтерам бензин, они решили оказать поддержку волонтерскому движению через такую Программу. «Мы хотели показать хоть какой-то шаг для помощи волонтерскому движению», - добавил Гликман.

Также он рассказал, что был проведен депутатский час, на котором сообщалось о Программе. «Там присутствовали волонтеры – 15-20 человек. В программе все ориентировочно и приблизительно», – отметил чиновник.

Читайте также: Встреча волонтеров в горсовете закончилась, состав рабочей группы не утвержден

Напомним, что Программой поддержки волонтерской деятельности предполагается выделение в текущем году 1 млн 65 тыс. гривен на создание Интернет-портала для волонтеров и его обслуживание, проведение конференций, круглых столов, семинаров, фестивалей, на печать буклетов, рекламу в СМИ и т.д.

Напомним, вчера более 70 волонтеров собрались и единогласно решили инициировать отмену Программы поддержки волонтерской деятельности.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат