Гликман готов отозвать принятую горсоветом программу поддержки волонтеров

13.01.2015 10:51

Инициаторы создания Программы поддержки волонтерской деятельности, которая была принята на последней сессии горсовета, уже готовы ее отменить.

Об этом заявил начальник управления внутренней политики Днепропетровского горсовета Михаил Гликман, передают «Днепропетровск. Комментарии».

«Мы хотели, как лучше, и никто не собирался эти деньги «пилить»». Городской бюджет еще не принят, и деньги на данную программу не выделены. Если ребятам не подходит эта Программа, я подготовлю проект решения об ее отмене», - заявил чиновник. 

Читайте также: Штаб нацзахисту Дніпропетровщини: «Програма підтримки волонтерів – профанація»

По словам Гликмана, идея принятия Программы поддержки волонтерской деятельности возникла на основании «письма волонтеров с просьбой об оказании материальной помощи». Гликман сообщил, что, поскольку горсовет не может закупать, к примеру, бронежилеты, или оплачивать волонтерам бензин, они решили оказать поддержку волонтерскому движению через такую Программу. «Мы хотели показать хоть какой-то шаг для помощи волонтерскому движению», - добавил Гликман.

Также он рассказал, что был проведен депутатский час, на котором сообщалось о Программе. «Там присутствовали волонтеры – 15-20 человек. В программе все ориентировочно и приблизительно», – отметил чиновник.

Читайте также: Встреча волонтеров в горсовете закончилась, состав рабочей группы не утвержден

Напомним, что Программой поддержки волонтерской деятельности предполагается выделение в текущем году 1 млн 65 тыс. гривен на создание Интернет-портала для волонтеров и его обслуживание, проведение конференций, круглых столов, семинаров, фестивалей, на печать буклетов, рекламу в СМИ и т.д.

Напомним, вчера более 70 волонтеров собрались и единогласно решили инициировать отмену Программы поддержки волонтерской деятельности.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю