Новий губернатор сформував свою команду

28.04.2015 16:14

Під час своєї першої прес-конференції на посаді голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко розповів про кадрові призначення, які очікуються найближчим часом. Наразі всі кандидатури на посади заступників голови ОДА проходять погодження в Адміністрації Президента та Кабінеті міністрів України.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Валентин Резніченко зазначив, що майже не змінював команду заступників, яка раніше вже працювала в Дніпропетровській облдержадміністрації

«Глобальних змін не відбулося. Практично всі, хто працював, працюють на місцях. Пані Тимчук я подав на заступника губернатора - керівника апарату. Пан Олійник з нами працює, я б хотів, щоб він був моїм першим заступником», - наголосив він.

Читайте також: Люстратори звернулись до Резніченка щодо звільнення 70% посадовців ОДА

Також на розгляд подані кандидатури Олега Кужмана, який наразі виконує обов'язки першого заступника голови ОДА, та  Володимира Пруцакова, який претендує на вакантне місце в сфері ЖКГ.

Крім цього, погодження наразі проходять кандидатури на посади голів райдержадміністрацій Дніпропетровщини.

«За цей місяць ми подали всіх голів районів на підтвердження. Цей процес я почав відразу і ми його пройшли. На превеликий жаль, 4 або 5 кандидатур не погодили. Ми запропонували інші кандидатури. Всі голови райадміністрацій будуть призначені», - підкреслив Валентин Резніченко.

Читайте також: Резниченко о встрече с Вилкулом: «Мне не нужны стычки оппозиционеров и революционеров» 

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Укроп
28.04.2015
Главное Рыгов не назначил!А так слышал-Олейник,Кужман вроде как при мозгах!Управша делами и при Бене была!
Вероника
28.04.2015
По телику один Кужма!А что остальные делают замы?Бюджет дерибанят втихаря как всегда наверное!
Адвокат
28.04.2015
Кужман-нормальный !!!Правильное решение!!!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю