Новий губернатор сформував свою команду

28.04.2015 16:14

Під час своєї першої прес-конференції на посаді голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко розповів про кадрові призначення, які очікуються найближчим часом. Наразі всі кандидатури на посади заступників голови ОДА проходять погодження в Адміністрації Президента та Кабінеті міністрів України.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Валентин Резніченко зазначив, що майже не змінював команду заступників, яка раніше вже працювала в Дніпропетровській облдержадміністрації

«Глобальних змін не відбулося. Практично всі, хто працював, працюють на місцях. Пані Тимчук я подав на заступника губернатора - керівника апарату. Пан Олійник з нами працює, я б хотів, щоб він був моїм першим заступником», - наголосив він.

Читайте також: Люстратори звернулись до Резніченка щодо звільнення 70% посадовців ОДА

Також на розгляд подані кандидатури Олега Кужмана, який наразі виконує обов'язки першого заступника голови ОДА, та  Володимира Пруцакова, який претендує на вакантне місце в сфері ЖКГ.

Крім цього, погодження наразі проходять кандидатури на посади голів райдержадміністрацій Дніпропетровщини.

«За цей місяць ми подали всіх голів районів на підтвердження. Цей процес я почав відразу і ми його пройшли. На превеликий жаль, 4 або 5 кандидатур не погодили. Ми запропонували інші кандидатури. Всі голови райадміністрацій будуть призначені», - підкреслив Валентин Резніченко.

Читайте також: Резниченко о встрече с Вилкулом: «Мне не нужны стычки оппозиционеров и революционеров» 

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Укроп
28.04.2015
Главное Рыгов не назначил!А так слышал-Олейник,Кужман вроде как при мозгах!Управша делами и при Бене была!
Вероника
28.04.2015
По телику один Кужма!А что остальные делают замы?Бюджет дерибанят втихаря как всегда наверное!
Адвокат
28.04.2015
Кужман-нормальный !!!Правильное решение!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю