Резниченко о встрече с Вилкулом: «Мне не нужны стычки оппозиционеров и революционеров»

28.04.2015 13:58

Губернатор Днепропетровщины Валентин Резниченко во время своей первой пресс-конференции в ОГА заявил, что встречался с криворожским нардепом Александром Вилкулом для обсуждения вопроса безопасности.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Глава Общественного комитета по борьбе с коррупцией, организованной преступностью и нарушением прав граждан Андрей Бут поинтересовался у губернатора, почему в преддверии Марша социальной справедливости у него не нашлось времени для встречи с общественниками, в то время, как Александр Вилкул «каждый день по три часа проводит в приемной» Резниченко.

«Я действительно беседовал с Александром Юрьевичем, но если бы я хотел скрыть этот факт, то не проводил бы встречу в здании ОГА. Сюда, действительно, 1 раз приезжал господин Вилкул. Он возглавляет оппозиционную партию, которая на сегодняшний момент в облсовете имеет большинство, их политсила заявилась на проведение ряда мероприятий 1, 2, 8 и 9 мая. 

Читайте также: Если Нестеренко взяли в БПП, то я посчитал возможным назначить его советником, - Резниченко

Мне нужно общаться с теми людьми, которые могут обеспечить безопасность граждан вне зависимости от их партийной принадлежности. И я буду общаться с господином Вилкулом именно на эти темы, потому что мне не нужны здесь стычки оппозиционеров и революционеров. Если мы устроим бойню, то это будет на руку только агрессору. 

Поэтому прекратите инсинуации на тему – "Вилкул по три часа просиживает в моей приемной". У меня нет времени по три час проводить встречу, проверьте мое расписание, там все видно», - заявил Резниченко.

Читайте также: Вілкул підлягає люстрації

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
КАРА
28.04.2015
Кстати, голосование за вас возможно только в одобрение. Все попытки проголосовать против вас не удались!!!!!!!
КАРА
28.04.2015
Город уже почувствовал на себе "восставших из пепла рыгов". И все благодаря вам, неуважаемый губернатор. Скоро получим ДНР 2.
Днепр
28.04.2015
какие еще мероприятия могут быть 1,2,8 и 9 мая? Как уже утомили эти опоблоки с призывами к изменению власти...
Тася
28.04.2015
Вілкул з ОпоБлоком в повному складі вже рік як сидіти мають.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет