Если Нестеренко взяли в БПП, то я посчитал возможным назначить его советником, - Резниченко

28.04.2015 12:30

Губернатор Днепропетровсщины Валентин Резниченко прокомментировал назначение Вадима Нестеренко своим советником.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, экс-регионал Вадим Нестеренко со скандалом победил на выборах по 38 округу, в Парламенте присоединился к фракции БПП.

«Есть два момента. Во-первых, если Президент посчитал возможным для себя взять господина Нестеренко в свою фракцию «Блок Петра Порошенко» в Верховной Раде, то я посчитал возможным взять его своим советником.

Во-вторых, если мы будем смотреть на партийную принадлежность каждого человека, то общество поделится на своих и чужих. Мне кажется это неправильным сейчас. И еще господин Нестеренко является совладельцем агрохолдинга, который контролирует почти 50% рынка хлеба в области. Мы договорились, что они будут держать цену на социальные сорта хлеба в течение года, чтобы он не дорожал более чем на 5%», - сообщил губернатор.

Также Резниченко заявил, что если за господином Нестеренко есть какие – либо правонарушения, о которых известно в прокуратуре, то его должны судить. Сам губернатор исключил свое содействие данному вопросу.

«Если человек совершил преступление, то давайте его судить.

Зачем нужна была Ревоюция Достоинстава? Чтобы суд решал - виновен человек или нет без привязки к партийной принадлежности.

Если в прокуратуре есть дела на него, то я попрошу их поднять, но судить о вине или невиновности должен суд», - добавил Резниченко.

Читайте также: Филатов проанализировал работу нового советника губернатора Днепропетровщины

Досье. Нестеренко Вадим Григорьевич

Родился в городе Днепропетровск.

1994 - 1997 гг. - РПО "Агротехсервис" - заместитель генерального директора по производству.

1997 - 1999 гг. - кооператив "Приорелья" - председатель.

1999 - 2003 гг. - ОАО "Перещепинский элеватор" - председатель правления.

2003 - 2012 гг. - ООО "Агрофирма Орельская" - первый заместитель директора.

2012 - 2013 гг. - Днепропетровский областной совет - заместитель председателя областного совета по исполнительному аппарату, начальник отдела социально-экономического развития сельского хозяйства.

2013 - 2014 гг. - заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации.

С 27.11.2014 г. - народный депутат Украины VIII созыва.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет