Филатов проанализировал работу нового советника губернатора Днепропетровщины

21.04.2015 17:33

Экс-заместитель губернатора Днепропетровщины, нардеп Борис Филатов напомнил о своем "непопадании" во фракцию БПП и заявил, что одной из причин этого демарша было включение во фракцию Вадима Нестеренко. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Теперь Борис Филатов опубликовал анализ деятельности  члена коалиции Вадима Нестеренко.

«Проанализировав голосование нового "радника" председателя ДнепрОГА народного депутата фракции БПП г-на Нестеренко, пришел к выводу, что член пропрезидентской силы отсутствовал или не голосовал НИ по одному вопросу, связанному:

1) с осуждением агрессии Российской Федерации;

2) освобождением Надежды Савченко;

3) признанием бандформирований на Донбассе террористами;

4) мобилизации;

5) укреплении обороноспособности;

6) европейском выборе Украины;

7) экономическим санкциям против террористов.

8) осуждении нацистского и коммуничтического режима;

9) увековечивании памяти Героев Украины.

Направил официальный запрос руководителю фракции БПП Юрию Луценко и Президенту Украины Петру Порошенко.

Надеюсь на политическую оценку деятельности их нового "соратника", коллаборанта, бывшего регионала, партнера Вилкула и агента "Оппоблока" в коалиции.

Намерен сделать этот вопрос максимально публичным», - заявил Филатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю