Люстратори звернулись до Резніченка щодо звільнення 70% посадовців ОДА

28.04.2015 10:05

27 квітня 2015 року представники Люстраційної громадської ради зустрілись з радником губернатора Глібом Пригуновим. Протягом зустрічі обговорювалися питання люстрації в структурі ОДА; виявилось, що майже 70 % посадовців за тими чи іншими ознаками підпадають під дію Закону України "Про очищення влади".

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Обласного люстраційного комітету Дніпропетровщини.

«Нами були піднято питання щодо звільнення означених посадовців із займаних посад. Відповіді у вигляді реальних дій чекаємо.

Особливу увагу було приділено найодіознішим посадовцям, на відставці яких Люстраційна рада наполягає вже протягом тривалого часу. По цим особам були подані окремі звернення до губернатора. Мова йде, насамперед, про Олега Кужмана, Ванду Сіровську та Олександра Демчика.

Окреме звернення також було подано з приводу займання посади директора Оперного театру Олександром Шароваровим, термін контракту з яким у обласної ради майже скінчився. Зважаючи на репутаційну заплямованість Шароварова (Шароварщина в Оперном театре, или Музы мясом не торгуют... , Humpty Dumpty - Шароваров , Спросите у Удода, во сколько днепропетровцам обходится Оперный театр? ), ми висловили побажання щодо непоновлення контракту з ним.

Також окремим зверненням до губернатора запропоновано винести на найближчу сесію облради питання про зняття з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради Віктора Науменка, який наразі перебуває під слідством.

Ми сподіваємось, що наші вимоги цілком зрозумілі і не викликають додаткових питань, адже суспільство хоче побачити реальні кроки в очищенні влади. Ми чекаємо результатів від нового губернатора і сподіваємось на його плідну співпрацю з громадськістю», - зазначається у повідомленні ЛК.

Читайте також: Облсовет не решится признать «ЛНР» и «ДНР» террористами?

Как это повлияет на рейтинг:
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Димон
28.04.2015
Хто эти люстратры?шо за ферня!може их самих люстрировать треба!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю