Люстратори звернулись до Резніченка щодо звільнення 70% посадовців ОДА

28.04.2015 10:05

27 квітня 2015 року представники Люстраційної громадської ради зустрілись з радником губернатора Глібом Пригуновим. Протягом зустрічі обговорювалися питання люстрації в структурі ОДА; виявилось, що майже 70 % посадовців за тими чи іншими ознаками підпадають під дію Закону України "Про очищення влади".

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Обласного люстраційного комітету Дніпропетровщини.

«Нами були піднято питання щодо звільнення означених посадовців із займаних посад. Відповіді у вигляді реальних дій чекаємо.

Особливу увагу було приділено найодіознішим посадовцям, на відставці яких Люстраційна рада наполягає вже протягом тривалого часу. По цим особам були подані окремі звернення до губернатора. Мова йде, насамперед, про Олега Кужмана, Ванду Сіровську та Олександра Демчика.

Окреме звернення також було подано з приводу займання посади директора Оперного театру Олександром Шароваровим, термін контракту з яким у обласної ради майже скінчився. Зважаючи на репутаційну заплямованість Шароварова (Шароварщина в Оперном театре, или Музы мясом не торгуют... , Humpty Dumpty - Шароваров , Спросите у Удода, во сколько днепропетровцам обходится Оперный театр? ), ми висловили побажання щодо непоновлення контракту з ним.

Також окремим зверненням до губернатора запропоновано винести на найближчу сесію облради питання про зняття з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради Віктора Науменка, який наразі перебуває під слідством.

Ми сподіваємось, що наші вимоги цілком зрозумілі і не викликають додаткових питань, адже суспільство хоче побачити реальні кроки в очищенні влади. Ми чекаємо результатів від нового губернатора і сподіваємось на його плідну співпрацю з громадськістю», - зазначається у повідомленні ЛК.

Читайте також: Облсовет не решится признать «ЛНР» и «ДНР» террористами?

Как это повлияет на рейтинг:
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Димон
28.04.2015
Хто эти люстратры?шо за ферня!може их самих люстрировать треба!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет