На бывший полигон «Днепрошины» продолжают вести львовский мусор, - активист

19.10.2016 16:45

Член общественного экологического совета при Днепропетровской ОГА, представитель ОО «Громадська взаємодія» и «Экопатруль» Татьяна Лампика в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» заявила, что, по имеющейся у нее информации, на бывший полигон «Днепрошины» продолжают вести львовский мусор.

Читайте также: Жизнь жителей Диевки отравляют сразу три свалки.

«С одной стороны балки в районе Диевки находится полигон «Правобережный», а с другой – бывшая свалка «Днепрошины», куда, как мне сегодня сказали, продолжают везти львовский мусор. Эта свалка достаточно большая – около 10 га, при этом никем не охраняется. Там какие-то псевдопредприниматели за 100-300 грн принимают эти машины. Мы неоднократно писали письма в различные инстанции по поводу этой свалки, но, к сожалению, путь к ней пока не перекрыт. Не можем же мы там дежурить круглосуточно», - сказала она.

Напомним, что летом в Днепр завезли около 9 тыс. тонн львовского мусора.

Читайте также: Завтра жители Диевки собираются пикетировать горсовет из-за свалки.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Павло
19.10.2016
А рыги завтра по этому поводу митинг под горсоветом организовывают. Но а на свалке ( где можно ловить и предупреждать) их депутатов не видно. Пиар чистой воды.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю