На Дніпропетровщині утворили громадську організацію «Жінки Західного Донбасу»

14.01.2015 15:55

У Павлограді 14 січня презентували проект «Підтримка та сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб в регіоні Західний Донбас» в рамках конкурсу «Гранти швидкого реагування».

Переможцем конкурсу та грант у 70 тис. грн. отримала ГО «Жінки Західного Донбасу», яка надаватиме допомогу жінкам з маленькими дітьми, багатодітним сім’ям, жінкам-інвалідам, пенсіонерам, що переміщуються із зони АТО. Допомога здійснюватиметься за фінансової підтримки Українського жіночого фонду, пише pavlograd-official.org.

Діяльність організації буде направлена на:
- сумісну співпрацю з управлінням праці та соціального захисту населення;
- виявлення індивідуальних потреб кожної сім’ї або особи, яка потребує допомоги;
- соціальний супровід сім’ї або особи;
- організацію пошуку роботи для працездатних переселенців у сумісній співпраці з «Центром зайнятості вільних людей» по Україні (допомога у заповненні анкет претендента на вакансію, розміщення її па сайті, зв’язок з волонтерами центру);
- надання допомоги переселенцям пенсійного віку, інвалідам та сім’ям з маленькими дітьми у переоформленні пенсій, оформленні грошової державної допомоги (підготовка пакету документів, соціальний супровід);
- надання продуктових наборів та предметів особистої гігієни сім’ям та особам, які очікують грошової допомоги від держави та не мають можливості забезпечити себе продуктами харчування;
- надання психологічної допомоги психологом особам, які потрапили в складну життєву ситуацію;
- надання переселенцям психологічної підтримки, соціального супроводу, гуманітарної допомоги при відкритті модульного містечка.
Читайте також: На Дніпропетровщині кількість переселенців з Донбасу значно збільшилася, - Корбан

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат