На Дніпропетровщині утворили громадську організацію «Жінки Західного Донбасу»

14.01.2015 15:55

У Павлограді 14 січня презентували проект «Підтримка та сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб в регіоні Західний Донбас» в рамках конкурсу «Гранти швидкого реагування».

Переможцем конкурсу та грант у 70 тис. грн. отримала ГО «Жінки Західного Донбасу», яка надаватиме допомогу жінкам з маленькими дітьми, багатодітним сім’ям, жінкам-інвалідам, пенсіонерам, що переміщуються із зони АТО. Допомога здійснюватиметься за фінансової підтримки Українського жіночого фонду, пише pavlograd-official.org.

Діяльність організації буде направлена на:
- сумісну співпрацю з управлінням праці та соціального захисту населення;
- виявлення індивідуальних потреб кожної сім’ї або особи, яка потребує допомоги;
- соціальний супровід сім’ї або особи;
- організацію пошуку роботи для працездатних переселенців у сумісній співпраці з «Центром зайнятості вільних людей» по Україні (допомога у заповненні анкет претендента на вакансію, розміщення її па сайті, зв’язок з волонтерами центру);
- надання допомоги переселенцям пенсійного віку, інвалідам та сім’ям з маленькими дітьми у переоформленні пенсій, оформленні грошової державної допомоги (підготовка пакету документів, соціальний супровід);
- надання продуктових наборів та предметів особистої гігієни сім’ям та особам, які очікують грошової допомоги від держави та не мають можливості забезпечити себе продуктами харчування;
- надання психологічної допомоги психологом особам, які потрапили в складну життєву ситуацію;
- надання переселенцям психологічної підтримки, соціального супроводу, гуманітарної допомоги при відкритті модульного містечка.
Читайте також: На Дніпропетровщині кількість переселенців з Донбасу значно збільшилася, - Корбан

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский