На Дніпропетровщині утворили громадську організацію «Жінки Західного Донбасу»

14.01.2015 15:55

У Павлограді 14 січня презентували проект «Підтримка та сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб в регіоні Західний Донбас» в рамках конкурсу «Гранти швидкого реагування».

Переможцем конкурсу та грант у 70 тис. грн. отримала ГО «Жінки Західного Донбасу», яка надаватиме допомогу жінкам з маленькими дітьми, багатодітним сім’ям, жінкам-інвалідам, пенсіонерам, що переміщуються із зони АТО. Допомога здійснюватиметься за фінансової підтримки Українського жіночого фонду, пише pavlograd-official.org.

Діяльність організації буде направлена на:
- сумісну співпрацю з управлінням праці та соціального захисту населення;
- виявлення індивідуальних потреб кожної сім’ї або особи, яка потребує допомоги;
- соціальний супровід сім’ї або особи;
- організацію пошуку роботи для працездатних переселенців у сумісній співпраці з «Центром зайнятості вільних людей» по Україні (допомога у заповненні анкет претендента на вакансію, розміщення її па сайті, зв’язок з волонтерами центру);
- надання допомоги переселенцям пенсійного віку, інвалідам та сім’ям з маленькими дітьми у переоформленні пенсій, оформленні грошової державної допомоги (підготовка пакету документів, соціальний супровід);
- надання продуктових наборів та предметів особистої гігієни сім’ям та особам, які очікують грошової допомоги від держави та не мають можливості забезпечити себе продуктами харчування;
- надання психологічної допомоги психологом особам, які потрапили в складну життєву ситуацію;
- надання переселенцям психологічної підтримки, соціального супроводу, гуманітарної допомоги при відкритті модульного містечка.
Читайте також: На Дніпропетровщині кількість переселенців з Донбасу значно збільшилася, - Корбан

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет