На Дніпропетровщині кількість переселенців з Донбасу значно збільшилася, - Корбан

02.12.2014 15:44

Керівництво Дніпропетровщини та Комісар Ради Європи з прав людини обговорили ситуацію з переселенцями в регіоні. У зустрічі з Комісаром Ради Європи з прав людини Нілом Муйжніексом взяли участь заступники голови ОДА Геннадій Корбан та Святослав Олійник, а також радник губернатора Борис Трейгерман.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Геннадій Корбан зазначив, що останнім часом на Дніпропетровщині  кількість переселенців з Донецької та Луганської областей значно збільшилася.

«Там зруйнована інфраструктура, люди замерзають, потерпають від голоду. Вони залишають ці території. І перші дві області, які їх зустрічають, - це Дніпропетровська і Запорізька області. Завдяки тому, що в Дніпропетровській області працює сильна і злагоджена команда, ці процеси досить регульовані та керовані, - сказав він. - На сьогодні в регіоні зареєстровано близько 44 тис біженців. На даний час ми ведемо повторну перереєстрацію цих людей. Ми бачимо вже близько 78 тис біженців».

Заступник губернатора наголосив, що на Дніпропетровщині організована система, при якій кожна сім'я переселенців може отримати грошову компенсацію. Крім того, працює низка благодійних фондів, які забезпечують цих людей теплим одягом, харчуванням та ін. Проте, за словами Геннадія Корбана, регіон завжди радий  будь-якій допомозі, яку готове надати міжнародне співтовариство.

Ніл Муйжніекс розповів, що основна мета зустрічі – отримати офіційну інформацію щодо переселенців в регіоні з перших вуст.

«Моя головна турбота - це ситуація з біженцями. Мені важливо дізнатися все можливе про ситуацію в Луганську і Донецьку, говорити з людьми, які тут і найкраще знають ситуацію на сході, щоб я міг розповісти про це світу, не тільки в Раді Європи, а й міжнародним ЗМІ, і нашим партнерам в Європі, - сказав він. – Біженців дуже багато і, напевно, буде ще більше. Дуже складне завдання - якось допомагати їм. Найголовніше, що всі працюють разом: і волонтери, і громадські організації, і місцева влада, і центральна влада, і міжнародні організації».

Читайте також: Почему Украине нельзя отказываться от Донбасса

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет