Эксперт рассказал, когда Днепропетровск будет выбирать нового мэра

25.11.2014 13:59

Исполнительный директор Днепропетровского областного отделения Всеукраинской общественной организации «Комитет избирателей Украины» Станислав Жолудев рассказал, что, согласно действующего законодательства Украины, на протяжении 15 дней после того, как мэр сложил свои полномочия с должности, городской совет должен подать ходатайство в Верховную Раду Украины касательно проведения внеочередных выборов главы города.

Об этом он сообщил на пресс-конференции ИА «МОСТ-ДНЕПР».

«После чего Верховная Рада Украины в течение 90 дней рассматривает этот вопрос и назначает, или не назначает, внеочередные выборы на определенную должность в органы местного самоуправления. В случае, если выборы будут назначены, материалы передаются в ЦИК и начинается 2-х месячная (60 дней) кампания по выборам городского головы. Соответственно, выборы на должность мэра могут состояться в мае 2015 года», - заявил эксперт.

Читайте также: Андрей Клячин: "Будущий мэр Днепропетровска должен соответствовать определенным критериям"

Станислав Жолудев также отметил, если Верховная Рада не назначит внеочередные выборы на пост мэра, так как в 2015 году заканчивается официальная каденция предыдущего состава местных советов и органов местного самоуправления, то существует 90 % вероятность того, что местные выборы состоятся в октябре следующего года.

Напомним, 21 ноября на внеочередной сессии Днепропетровского горсовета депутаты поддержали досрочное прекращение полномочий городского головы Днепропетровска Ивана Куличенко в связи с избранием его депутатом Верховной Рады Украины. Также ему было присвоено звание «Почетный Гражданин Днепропетровска».

Комментарии
гном
25.11.2014
выборы будут тогда, как решит Беня. других вариантов нет. в ВР очень много его людей, вывод...
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю