Прощальная сессия мэра Днепропетровска

21.11.2014 18:30

21 ноября на внеочередной сессии Днепропетровского горсовета депутаты поддержали досрочное прекращение полномочий городского головы Днепропетровска Ивана Куличенко в связи с избранием его депутатом Верховной Рады Украины. Также ему было присвоено звание «Почетный Гражданин Днепропетровска», об этом пишет интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Закончилась долгая эпоха градоначальника, который оставил после себя неоднозначные чувства. Совершенно точно можно сказать, что это было время упущенных возможностей для мегаполиса - достаточно вспомнить позорный провал с Евро-2012.

Читайте также: Кто заменит Ивана Куличенко?

Он не стал для горожан настоящим народным мэром. Именно при Иване Куличенко Днепропетровск не был ни первым, ни вторым - он стал второсортным областным центром.

И вот наступило время прощания – экс-мэр Иван Куличенко отправляется народным депутатом Украины в Киев на «почетную пенсию». Звание «Почетного» ему дали не за заслуги – а в качестве утешительного приза, чтобы не обижать «пенсионера».

Как проходила последняя сессия для Ивана Ивановича, смотрите в ФОТОрепортаже.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
тринас
24.11.2014
суки, що втішили падлюку
Федя
21.11.2014
ой да ладно! этот пенсионер не нуждается в утешительных призах, он не плохо устроился на пенсии!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат