Иван Куличенко объяснил причину ареста счетов Днепропетровского горсовета

19.12.2014 20:47

Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва Иван Куличенко объяснил причину ареста счетов горсовета, которую месяц назад озвучил депутат Сергей Жуков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР.ГЛАВНОЕ».

Куличенко опроверг информацию о том, что счета заморожены из-за неуплаты процентов по кредиту за чешские трамваи. Он заявил, что никаких трамваев в этой запутанной афере не было.

«Аферист Григорьев еще в 90-х, во время правления Николая Швеца, поставил в Днепропетровск из Чехии запасные части для ремонта трамваев», - сказал экс-мэр.

По его словам, после длительных судебных разбирательств долги за эти запасные детали постановила оплатить чешская палата, а в Днепропетровске их легализовали. Сейчас кредит вместе с процентами погашен.

«Но теперь нас просят оплатить очередные проценты. Куда мы только не писали, безрезультатно», - жалуется нардеп Куличенко.

Напомним, Иван Иванович 15 лет оставался бессменным мэром Днепропетровска, за это время решить спорный вопрос по этой афере ему не удалось.

Читайте также: Куличенко собрался решать вопросы Днепропетровска на уровне правительства (ИНТЕРВЬЮ)

По материалам: Зоря

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Федя
21.12.2014
за все 15 лет он не только этот вопрос не смог решить, но и многие другие, все эти года сидел на "печи" штаны протирал, был диетологом для бюджета, а под суетился разок когда титушек вместе с Удодом собирал
Адвокат
20.12.2014
Строитель фонтанов херов!С больной головы на здоровую легче взвалить!Вообще последние 4 года ни фига не делал этот Кулич!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю