Якщо для перемоги потрібна повна блокада окупованих територій, ми це зробимо, — Ярош

19.12.2014 18:37   -
Автор:

Дніпропетрвський нардеп, лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош запевнив, що на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму, тож виграватимуть війну всіма доступними методами і засобами.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Йде війна з Росією. Ахметов — один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювач цієї війни, який винний у тисячі смертей українців.
Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха та йому подібних ригівських і комуністичних істот. Мабуть на це у неї є свої причини…
Українські добровольці ж думають і діють інакше.
Читайте також: Грузовики Рината Ахметова вместо Донецка уедут в Днепропетровск
Ми виграємо цю війну всіма доступними нам методами і засобами. Ми змусимо Путіна і його зграю шакалів забратися з нашої землі. І якщо для Перемоги треба буде встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Бо на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров’ю — нашою, а не ворожою.
І я би дуже радив Президенту, Генпрокурору та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор. Бо якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу.
Тільки після цих подій навряд чи хто буде вас вважати легітимною українською владою», — зауважив Ярош.
Нагадаємо, полк «Дніпро» пропустив конвой з продуктами фонду Ахметова в Донецькій області. За повідомленням нардепа Семена Семенченка, батальйон «Донбас продовжує блокування перевезень в захопленій терористами території Луганської області: горілка, цигарки, вугілля, бензин.
Читайте також: Ахметов має сидіти в тюрмі, — нардеп Денисенко

Категория: Новости

Теги: , , , ,