Ахметов має сидіти в тюрмі, - нардеп Денисенко

16.12.2014 12:43

Народний депутат України 8 скликання Андрій Денисенко заявив, що готує депутатське звернення до СБУ, яке є заявою про злочин щодо фінансування Ахметовим терористичних організацій ДНР та ЛНР.

Про це нардеп написав у своєму фейсбук, передає видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вимагаю притягнення головного "гуманітарія" Лугандону до кримінальної відповідальності - в порядку ч.2 ст. 258-5 Кримінального Кодексу України - за фінансування тероризму, що передбачає позбавлення волі від 10 до 12 років і конфіскацію майна.

Рінат має сидіти в тюрмі, а його імперія має бути конфіскована в державну власність.

Фонд Ріната Ахметова спрямовує щодня від 20 до 40 фур своїх "гуманітарних" вантажів двом адресатам - на бази торговльної мережі Брусничка (що точно не є благодійною установою) і в розпорядження російських бойовиків, які левову частку продовольства використовують для забезпечення своїх військових загонів.

Натомість терористи дозволяють і далі працювати підприємствам СКМ на окупованій території, а батальйони Восток і Оплот надають підприємствам Ахметова збройну охорону.

Щоби прикрити цю цинічну оборудку, крихти - до 10% від обсягу вантажів - роздаються дійсно зголоднілому населенню. І то - не через міжнародні допомогові організації, а через "соціальні служби" ДНР і ЛНР, таким чином підтримуючи авторитет і легітимність терористично-окупаційного режиму на Донбасі.

Фактично Ахметов з підконтрольної Україні території годує загони сепаратистів, московських найманців і окупаційні війська РФ, фінансує війну і смерті наших армійців. Про це добре відомо керівництву держави і правоохоронних органів, які своїм мовчанням і бездіяльністю покривають цю масштабну злочинну і антидержавну діяльність Ахметова.

Гадаю, прийшов час покласти цьому край і нарешті поставити питання про відповідальність головного розпалювача війни, який вивів на сцену донбаської драми тисячі ходаковських, габарєвих, захарченків та іншої рашистської швалі, а тепер в прямому смислі підгодовує цю зграю.

Читайте також: Грузовики Рината Ахметова вместо Донецка уедут в Днепропетровск 

Злочини Ахметова на поверхні, і ніяка виправдальна брехня про "гуманітарну місію" цього ляльковода терористів не має нас ввести в оману.

Переконаний, що така постановка питання матиме підтримку суспільства і побратимів з числа народних депутатів – Бориса Філтова, Віталія Купрія, Юрія Берези, Дмитра Яроша та інших», - написав Денисенко.

Також нардеп запропонував правозахисникам розробити таку схему постачання гуманітарної допомоги на Донбас, «яка би унеможливила ці криваві олігархічні торги і в дійсності сприяла порятунку голодних, а не годівлі вбивць».

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
17.12.2014
А не А.Денисенко предлагал в 2012ом году идя на местные выборы: "Звільнивши від німецьких, звілльнити від донецьких" всю Украину?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю