Ахметов має сидіти в тюрмі, - нардеп Денисенко

16.12.2014 12:43

Народний депутат України 8 скликання Андрій Денисенко заявив, що готує депутатське звернення до СБУ, яке є заявою про злочин щодо фінансування Ахметовим терористичних організацій ДНР та ЛНР.

Про це нардеп написав у своєму фейсбук, передає видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вимагаю притягнення головного "гуманітарія" Лугандону до кримінальної відповідальності - в порядку ч.2 ст. 258-5 Кримінального Кодексу України - за фінансування тероризму, що передбачає позбавлення волі від 10 до 12 років і конфіскацію майна.

Рінат має сидіти в тюрмі, а його імперія має бути конфіскована в державну власність.

Фонд Ріната Ахметова спрямовує щодня від 20 до 40 фур своїх "гуманітарних" вантажів двом адресатам - на бази торговльної мережі Брусничка (що точно не є благодійною установою) і в розпорядження російських бойовиків, які левову частку продовольства використовують для забезпечення своїх військових загонів.

Натомість терористи дозволяють і далі працювати підприємствам СКМ на окупованій території, а батальйони Восток і Оплот надають підприємствам Ахметова збройну охорону.

Щоби прикрити цю цинічну оборудку, крихти - до 10% від обсягу вантажів - роздаються дійсно зголоднілому населенню. І то - не через міжнародні допомогові організації, а через "соціальні служби" ДНР і ЛНР, таким чином підтримуючи авторитет і легітимність терористично-окупаційного режиму на Донбасі.

Фактично Ахметов з підконтрольної Україні території годує загони сепаратистів, московських найманців і окупаційні війська РФ, фінансує війну і смерті наших армійців. Про це добре відомо керівництву держави і правоохоронних органів, які своїм мовчанням і бездіяльністю покривають цю масштабну злочинну і антидержавну діяльність Ахметова.

Гадаю, прийшов час покласти цьому край і нарешті поставити питання про відповідальність головного розпалювача війни, який вивів на сцену донбаської драми тисячі ходаковських, габарєвих, захарченків та іншої рашистської швалі, а тепер в прямому смислі підгодовує цю зграю.

Читайте також: Грузовики Рината Ахметова вместо Донецка уедут в Днепропетровск 

Злочини Ахметова на поверхні, і ніяка виправдальна брехня про "гуманітарну місію" цього ляльковода терористів не має нас ввести в оману.

Переконаний, що така постановка питання матиме підтримку суспільства і побратимів з числа народних депутатів – Бориса Філтова, Віталія Купрія, Юрія Берези, Дмитра Яроша та інших», - написав Денисенко.

Також нардеп запропонував правозахисникам розробити таку схему постачання гуманітарної допомоги на Донбас, «яка би унеможливила ці криваві олігархічні торги і в дійсності сприяла порятунку голодних, а не годівлі вбивць».

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
17.12.2014
А не А.Денисенко предлагал в 2012ом году идя на местные выборы: "Звільнивши від німецьких, звілльнити від донецьких" всю Украину?
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет