Еще на 4 округах Днепропетровской области мажоритарщики сняли свои кандидатуры

13.10.2014 11:00

По состоянию на 13 октября, на 5 округах Днепропетровской области 6 кандидатов в народные депутаты, которых официально зарегистрировал ЦИК, отказались участвовать в выборах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Как сообщалось ранее, на 37 округе «клон» Шпенова сошел с дистанции, претендент на депутатское кресло Александр Шпинов, обратился в ЦИК с отказом баллотироваться.

Сейчас еще пятеро кандидатов подали в ЦИК заявления об отказе.

На 28 округе с дистанции сошел претендент от «Народного фронта» Владимир Харченко, на 31 – «Сильная Украина» сняла Игоря Петровского.

На 32-м одномандатном избирательном округе сразу две потери для избирателей Кривого Рога. Отказаться от возможности стать нардепом решил самовыдвиженец Андрей  Полтавец и представитель «Сильной Украины» Сергей Смелый. Еще один представитель данной политсилы снялся с предвыборной гонки на 33 округе, Александр Лищина обратился в Центризбирком с заявлением об отказе баллотироваться.

Напомним, партия «Народный фронт» предложила лагерю демократических сил до 13 октября согласовать кандидатов на мажоритарных округах, то есть сняться в пользу более сильных конкурентов, чтобы не допустить победы представителей режима Януковича.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю