"Народный фронт" предлагает некоторым кандидатам сняться с округов

08.10.2014 16:26

Политсовет партии "Народный фронт" поддерживает обращение новых кандадатов в депутаты от демократических сил о важности согласования кандидатов на мажоритарных округах и обращается к политическим силам демократического лагеря, которые являются участниками избирательного процесса на досрочных выборах в Верховную Раду 26 октября этого года, с призывом начать процесс быстрее, чтобы не допустить победы представителей режима Януковича, коррупционеров и сепаратистов.

"Политические силы, поддержанные Майданом, не имеют от людей мандата на ошибки, которые могут привести к реставрации в следующем парламенте хотя бы малейших обломков бывшего коррумпированного режима. Десять, пять или один представитель антиукраинских сил, который пройдет в Верховную Раду в результате междоусобной борьбы демократических кандидатов - это поражение каждого, кто необдуманными действиями способствовал возрождению прошлого режима в новой Верховной Раде. Но хуже всего, что это поражение очень больно ударит по возможностям страны быстро обеспечить евроинтеграцию, продолжать курс правительства Арсения Яценюка", - передает Цензор. НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Народного фронта".

В "Народном фронте" убеждены, что каждый голос может стать важным для проведения быстрых реформ.

"Согласно действующей Конституции Верховная Рада Украины формирует Кабинет Министров и выбирает главу правительства. Прохождение в парламент каждого дополнительного голоса против реформ, против демократического развития будет забирать у страны время, потребует дополнительных усилий и будет тормозить продвижение вперед ", - сказано в документе.

Этот процесс должен быть начат немедленно и завершен до 13 октября включительно - до последнего дня, когда кандидаты могут снять свои кандидатуры.

Как известно, молодые политики, являющиеся кандидатами от различных демократических сил - в частности, Мустафа Найем, ​​Светлана Залищук, Виктория Сюмар т.д., обратились к лидерам политических партий с предложением согласовать кандидатов в мажоритарных округах. 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю