На 37 округе «клон» Шпенова сошел с дистанции

06.10.2014 13:30

Претендент на депутатское кресло Александр Шпинов, фамилия которого похожа на фамилию кандидата по тому же округу, обратился в ЦИК с отказом баллотироваться.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

На сайте ЦИК появилась информация о том, что регистрациа кандидата в народные депутаты Шпинова А.Д., который баллотируется в одномандатном избирательном округе № 37 (Центр: город Кривой Рог, ОВО включает часть Ингулецкого, часть Терновского районов города Кривой Рог, Апостоловский , Криворожский, Софиевский, Широковский районы) в порядке самовыдвижения на внеочередных выборах народных депутатов Украины 26 октября 2014, отменена.

Фамилия Шпинов очень подобна в написании и по звучанию на фамилию Шпенов, владельцем которой является еще один кандидат-самовыдвиженец в 37-м округе действующий беспартийный депутат Верховной Рады Украины Дмитрий Шпенов.

По данным Гражданского движения ОПОРА, Дмитрий Юрьевич Шпенов победил на выборах 2012 года в одномандатном округе № 37 с результатом 52,66% и опередил ближайшего по результатам кандидата от Коммунистической партии Украины Владимира Дегтяра более чем на 37%. С того времени в 37 округе не замечено активности одного из нынешних кандидатов в депутаты, и Шпенов, по инерции, а также при его содействии в осуждении фигуранта громкого дела об убийстве депутата Софиевского районного совета, можно считать фаворитом избирательной гонки.

Через три дня после регистрации Дмитрий Шпенов кандидатом в депутаты ЦИК зарегистрировала Александра Шпинова, проживающий далеко за округом баллотирования - в Одесской области, не имеет избирательного штаба и не проводит агитации.

Что теперь побудило Александра Шпинова сняться с регистрации в ЦИК, неизвестно.

В одномандатном округе № 37 «клонирования» Шпенов не единственный случай. Грязная технология применена также против выдвиженца Блока Петра Порошенко Алексея Мудрого. Кандидат Мудрый является директором ЧП "Телерадиокомпания" Атлант "и проживает в одном из райцентров округа - городе Апостолово. Будучи в Апостоловском регионе известной личностью, Мудрый на внеочередных выборах в Верховную Раду составляет реальную конкуренцию Шпенову. Но после съезда Блока Порошенко, где выдвигались кандидаты в одномандатных округах, когда стало известно, что Алексей Алексеевич Мудрый баллотироваться, он получил и своего клона - Мудрого Алексея Евгеньевича, беспартийного временно работающего самовыдвиженца с общим средним образованием, проживающий в городе Днепропетровск на расстоянии более 100 км от округа баллотирования. Днепропетровец Мудрый никаких признаков об отмене собственной регистрации пока не подавал.

Комментарии
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю