Депутаты Днепра решили судьбу секретаря горсовета Вячеслава Мишалова

13.04.2017 18:15

Сегодня, 13 апреля, в Днепре состоялась очередная 19-я сессия горсовета, на которой одним из главных вопросов стал вопрос о досрочном прекращении полномочий секретаря горсовета Вячеслава Мишалова. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Судьбу Мишалова решали путем тайного голосования. Фракция «За Днепропетровск» отказалась принимать участие в голосовании. 

Перед голосованием Вячеслав Мишалов заявил, что против него не открыто ни одно уголовное производство, поэтому все обвинения в свой адрес он считает фарсом.

В голосовании приняли участие 34 депутата. Из них 27 проголосовали «за», 2 - «против», 1 воздержался. Несколько бюллетеней народные избранники испортили: обклеили скотчом, разрисовали сердечками и пр. Таким образом, по результатам голосования, Вячеслав Мишалов остался на своей должности. Голосов за его отставку не хватило.

Напомним, что вопрос об отставке был инициирован политической силой «Самопомощь». 12 апреля из-за этого была сорвана сессия горсовета. Филатов, комментируя происходящее на сессии, заявил, что депутаты горсовета на всю Украину заявили о «своей политической смерти».

Читайте также: Мэр и депутаты опозорили Днепр, - Мгер Куюмчан

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю