Филатов заговорил о «политической смерти»

12.04.2017 12:55

Мэр Днепра Борис Филатов, комментируя происходящее на сегодняшней сессии, заявил, что депутаты горсовета на всю Украину заявили о «своей политической смерти».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Спустя 3 часа, на сессии горсовета по-прежнему нет кворума.

«Сегодня все сбросили маски. Сначала просили перенести вопрос об отставке Хмельникова и Мишалова в начало сессии. Перенесли. Потом сказали, что нужно в повестке дня оставить только опросы об их отставке. Оставили. Но кворума все равно нет, а зачинщики покинули зал. Это говорит о том, что все преследуют только свои интересы. Вы позоритесь на весь город», - сказал он.

Читайте также: Сессия горсовета в Днепре: скандал, оскорбления и блокирование трибуны (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Ник
13.04.2017
Борис Альбертович, сил Вам и наснаги в борьбе с этой кодлой. Мы с Вами, мы поддерживаем Вас.
Том
13.04.2017
Под погримухой "Горожанин", я так понимаю, Вилкул зарисовался
Володимир
13.04.2017
Борис-борись!Здоровя та вдачі!
Правда
13.04.2017
Борис Альбертович! Хватит воровать
Правда
12.04.2017
Борис Альбертович! Вы защитили Днепр, спасибо огромное Вам! Понимаем, что в горсовете сейчас сепаратистский гадюшник, во главе с дагестанцем. Будьте спокойны! Дай Бог здоровья Вам и Вашим близким! И не обращайте внимания на всяких збарских!
Горожанин
12.04.2017
Такой банды в лице филатова, мишалова, Лысенко и т.п. Днепр еще не видел...
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю