Филатов заговорил о «политической смерти»

12.04.2017 12:55

Мэр Днепра Борис Филатов, комментируя происходящее на сегодняшней сессии, заявил, что депутаты горсовета на всю Украину заявили о «своей политической смерти».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Спустя 3 часа, на сессии горсовета по-прежнему нет кворума.

«Сегодня все сбросили маски. Сначала просили перенести вопрос об отставке Хмельникова и Мишалова в начало сессии. Перенесли. Потом сказали, что нужно в повестке дня оставить только опросы об их отставке. Оставили. Но кворума все равно нет, а зачинщики покинули зал. Это говорит о том, что все преследуют только свои интересы. Вы позоритесь на весь город», - сказал он.

Читайте также: Сессия горсовета в Днепре: скандал, оскорбления и блокирование трибуны (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Ник
13.04.2017
Борис Альбертович, сил Вам и наснаги в борьбе с этой кодлой. Мы с Вами, мы поддерживаем Вас.
Том
13.04.2017
Под погримухой "Горожанин", я так понимаю, Вилкул зарисовался
Володимир
13.04.2017
Борис-борись!Здоровя та вдачі!
Правда
13.04.2017
Борис Альбертович! Хватит воровать
Правда
12.04.2017
Борис Альбертович! Вы защитили Днепр, спасибо огромное Вам! Понимаем, что в горсовете сейчас сепаратистский гадюшник, во главе с дагестанцем. Будьте спокойны! Дай Бог здоровья Вам и Вашим близким! И не обращайте внимания на всяких збарских!
Горожанин
12.04.2017
Такой банды в лице филатова, мишалова, Лысенко и т.п. Днепр еще не видел...
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский