Сессия горсовета в Днепре: скандал, оскорбления и блокирование трибуны (ФОТО)

12.04.2017 12:14

По прогнозам многих депутатов, активистов и политических экспертов, 19-я сессия горсовета в Днепре должна была пройти очень насыщено и интересно. Но действительно произошла все ожидания. За 2 часа сессия так и не началась. Народные избранники Днепра, включая мэра Бориса Филатова, продемонстрировали, как они  умеют скандалить и не умеют договариваться, когда речь идет об их интересах.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

В начале заседания Филатов заявил, что по решению фракции «Самопомощь» в горсовете Артема Хмельникова и Вячеслава Мишалова исключили из ее состава. Но некоторых депутатов это не устроило. Они требовали поставить вопрос об отставке Хмельникова и Мишалова в начало повестки дня. Изначально депутаты обменивались обвинительными репликами с места, а затем вообще заблокировали президиум. Мэр настойчиво просил начать сессию, но так ничего и не добился, в результате объявил перерыв.  

Читайте также: В конфликте с "Самопомощью" выиграл Филатов, - политолог

После перерыва по инициативе Артема Хмельникова и Вячеслава Мишалова вопрос об их отставке перенесли в начало. Но по состоянию на 12.00 в зале нет кворума.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Татьяна
14.04.2017
Грустно смотреть на уровень сознания наших элит.
днепропетровск
14.04.2017
убийца .воры.коррупционеры .проходимцыюподонки и подлые жыды .
Не детский сад
12.04.2017
Нет, это не детский сад! Это враги Днепра ! Це оскаженілі депутати, що їм все ще не вдалося зробити в Дніпрі народну республіку !!!!!!!!!! Хочуть Вілкула повернути в Дніпро. Філатов! Тримайтесь! Ми вас підтримуємо!
Павло
12.04.2017
Детский сад. Нет ни одного уважаемого представителя города.
Последние записи в блогах

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 2018 рік в порівнянні з 2017 роком вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 2,59 %. Було оформлено 170 727 шт. МД (серед яких: 78 217 експортних МД та 75 148 імпортних) проти 166 422 шт. МД за 2017 рік (серед яких: 76 520 експортних МД та 73 216 імпортних).

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що до оподатковуваного податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) доходу платника податків – фізичної особи, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем не включаються витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон – не вище 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим Національним банком України, в розрахунку за кожен такий день (п.п. 170.9.1 п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу України).

Відповідно до ст 8 Закону України від 23 листопада 2018 року № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата з 01 січня 2019 року становить 4 173 гривні.

Тобто, у 2019 році неоподатковувана ПДФО сума добових для відряджень у межах території України не підтверджена документально складає 417,3 гривень.

Водночас, сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника ПДФО та, відповідно, відображається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ як додаткове благо.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат