Сессия горсовета в Днепре: скандал, оскорбления и блокирование трибуны (ФОТО)

12.04.2017 12:14

По прогнозам многих депутатов, активистов и политических экспертов, 19-я сессия горсовета в Днепре должна была пройти очень насыщено и интересно. Но действительно произошла все ожидания. За 2 часа сессия так и не началась. Народные избранники Днепра, включая мэра Бориса Филатова, продемонстрировали, как они  умеют скандалить и не умеют договариваться, когда речь идет об их интересах.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

В начале заседания Филатов заявил, что по решению фракции «Самопомощь» в горсовете Артема Хмельникова и Вячеслава Мишалова исключили из ее состава. Но некоторых депутатов это не устроило. Они требовали поставить вопрос об отставке Хмельникова и Мишалова в начало повестки дня. Изначально депутаты обменивались обвинительными репликами с места, а затем вообще заблокировали президиум. Мэр настойчиво просил начать сессию, но так ничего и не добился, в результате объявил перерыв.  

Читайте также: В конфликте с "Самопомощью" выиграл Филатов, - политолог

После перерыва по инициативе Артема Хмельникова и Вячеслава Мишалова вопрос об их отставке перенесли в начало. Но по состоянию на 12.00 в зале нет кворума.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Татьяна
14.04.2017
Грустно смотреть на уровень сознания наших элит.
днепропетровск
14.04.2017
убийца .воры.коррупционеры .проходимцыюподонки и подлые жыды .
Не детский сад
12.04.2017
Нет, это не детский сад! Это враги Днепра ! Це оскаженілі депутати, що їм все ще не вдалося зробити в Дніпрі народну республіку !!!!!!!!!! Хочуть Вілкула повернути в Дніпро. Філатов! Тримайтесь! Ми вас підтримуємо!
Павло
12.04.2017
Детский сад. Нет ни одного уважаемого представителя города.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет