Мэр и депутаты опозорили Днепр, - Мгер Куюмчан

13.04.2017 15:00

Мэр Днепра Борис Филатов и депутаты городского совета Днепра в полном составе опозорили город на всю страну вчерашней сессией. Так на своей странице в социальной сети Фейсбук прокомментировал вчерашнюю скандальную сессию заместитель председателя Днепропетровского областного совета Мгер Куюмчан, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Вчерашняя сессия городского совета поспособствовала тому, что благодаря 65 людям, ставящим свой личный интерес и своё личное эго выше чести и достоинства нашего города, опозорили нас на всю страну", - отметил он.

Читайте также: Сессия горсовета в Днепре: скандал, оскорбления и блокирование трибуны (ФОТО)

"Слава богу, Бог отвёл меня и партию Батькивщина от принятия участия в этом комедийном сериале. Нужно отметить что, то что было на сессии - это собирательный итог постоянных подобных процессов в городском совете и исполкоме", - считает Мгер Куюмчан.

По его мнению, учитывая обстановку в стране, все это может нехорошо закончиться для всего города и его жителей.

"И уж точно жители города сделают выводы, и не позволят этому беспределу собраться в таком составе в следующей каденции", - говорит он.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель председателя Днепропетровского областного совета, депутат областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю