Децентралізація зекономила кошти у бюджеті Дніпропетровська, - міськрада

20.05.2015 16:41

Політична ситуація в місті, майбутні вибори та децентралізація влади. Такі теми обговорювали представники Дніпропетровська на зустрічі з делегатами Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи, передає 9 канал.

Заступник міського голови Олександр Рудяк зазначив, що заплановані у жовтні місцеві вибори відбудуться. Також він зауважив, що реформа децентралізації влади допомогла зберегти значну частину коштів у бюджеті Дніпропетровська. Ситуацію у місті політичний діяч охарактеризував як стабільну.

Читайте також: Днепропетровские чиновники рассказали о своих заработках в 2014 году

«Мы на сегодняшний день, уже в этом году, обратили внимание на то, что наш бюджет выполняется и перевыполняется. В прошлом году был дефицит бюджета, в этом году — уже практически за квартал и полугодие — мы можем сказать, что будет перевыполнение где-то на 25%. Это говорит о финансовой стабильности в городе Днепропетровске», — каже Олександр Рудяк.

Читайте також: Какие предприятия Днепропетровщины пойдут с молотка

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю