У Дніпрі рятують хлопчика, який постраждав від російського удару по Покровську

09.08.2023 16:03   -

11-річного Микиту доставили до дитячої обласної лікарні у важкому стані. Поранення він отримав в результаті рекетної атаки по житловому кварталу Покровська Донецької області. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній раді.

«Важка комбінована травма. Стиснення, через те, що дитину придавило плитами, опіки грудної клітини, живота, переломи та компресійна травма обличчя, численні осколкові поранення. Через добу стан вдалося стабілізувати. Але потрібне тривале лікування та реабілітація», – зазначає завідувач відділення інтенсивної терапії Сергій.

Разом з хлопчиком у лікарні знаходиться його мама Ірина. Під час російського удару вона була на роботі. Жінка розповідає, що вдома з сином знаходився батько. На щастя,  чоловік отримав не важкі поранення і зараз проходить лікування в одній з лікарень Покровська.

«Нашої квартири немає. Взагалі. Це диво, що мої рідні залишилися живими», – розповіла жінка.

Сам Микита розповідає, що не памʼятає звуку вибуху. Тільки те, коли він вже лежав у повністю зруйнованій квартирі, придавлений плитою. На щастя, рятувальники дістали Микиту одним з перших.

За матеріалами ДніпроTV.