Ще 36 закладів освіти утеплять у Дніпрі
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/o_1h7ctg2dt84m1nai1v921hc7h5o68.jpeg)
На даний момент активно виконуються роботи з утеплення у ДНЗ № 68. Фасад вже був утеплений, вікна та двері успішно замінено. Також в процесі заміни знаходяться евакуаційні виходи.
«До початку повномасштабного вторгнення, коли ще діти ходили до дитячих садочків, у закладі саме восени та навесні, коли відключали опалення, було холодно. Тож ми сподіваємося, що завдяки енергоефективності стане набагато тепліше. Також додам, що ми вже відремонтували укриття, а найближчим часом його облаштують всім необхідним для отримання акту від ДСНС. Тож ми дуже чекаємо, як і наші батьки, зустрічі у форматі офлайн з нашими дітьми», – коментує т.в.о. директора ЗДО № 68 Тетяна Смітко.
Проходить процес термомодернізації шкіл та дитячих садків у Дніпрі. Вдалий спільний напрямок команди міського голови Бориса Філатова і Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) створив надійний фундамент довіри банку до місцевої влади. Останнім часом, за сприяння ЄБРР, Дніпро отримав наступний етап фінансування – 25 млн євро на вдосконалення енергоефективності. В результаті, в місті вже впроваджено теплові поліпшення в 21 навчальних закладах, а до кінця цього року планується ще 15 об’єктів.
«Дніпро – перше місто в Україні, яке масштабно реалізує проєкт з підвищення енергоефективності у школах і садочках. Зовсім скоро розпочнуть роботи з утеплення ще 9-ти закладів освіти. Іще 6 – до кінця року», – коментує представниця відділу технагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Валерія Нікіфорова.
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/doc_files/o_1h7ctg2dt1hserek17et1muc19s60.jpeg)