Заступник Філатова нагородив переможців фестивалю вистав «Віват, актор!»

18.12.2017 15:15   -
Автор:

З 11 по 14 грудня у Дніпрі в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця» відбувся фестиваль моно- та камерних вистав «Віват, актор!». У ньому взяли участь 9 театрів з Дніпра, Запоріжжя та Павлограда.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
Протягом заходу актори показали 15 вистав на малій та великій сценах театру ім. Т. Шевченка, молодіжного театру «Віримо!», обласного академічного молодіжного театру та коледжу культури та мистецтв, а також у приміщенні Будинку мистецтв.
На конкурс представили три моновистави, п’ять камерних вистав, дві читацькі програми та п’ять студентських робіт.
18 грудня у приміщенні Дніпровської міської ради заступник міського голови Олександр Шикуленко нагородив переможців фестивалю дипломами та вручив сертифікати на грошові премії.
«Я дякую усім, хто взяв участь у фестивалі «Віват, актор!». У той час, коли у людей багато проблем, хтось каже, що молодь перестала цінувати культуру, читати, ходити до театру, ви показуєте зворотне. Ви робите свою дуже важливу справу: народжуєте та плекаєте театральне мистецтво», – привітав переможців заступник Бориса Філатова.
Актори змагалися у чотирьох категоріях: «Моновистави», «Камерні вистави», «Студентські роботи», «Читацькі програми».
Переможцем у номінації «Студентські роботи» стала студентка 3 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Запорізького національного університету Катерина Якимець із програмою «Важко бути другом людини».
Перше місце у номінації «Читацькі програми» посіла авторка ідеї та виконавиця програми «Монолог» (Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр) Олександра Галицька.
Творча група вистави «Коза-дереза» (режисер-постановник Роман Гребенюк, Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора та ляльки») перемогла у номінації «Камерна вистава».
Перше місце у номінації «Моновистави» посіла авторка ідеї та виконавиця вистави «Весь світ» Світлана Сушко (Дніпровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка).