Замість хащів – скейтпарк: у сквері Металургів розпочали підготовку до пребудови

14.07.2021 10:21   -

У Дніпрі оновлюють покинуті десятиліттями зелені зони міста. Фудкорти, ігрові майданчики для малечі, скейтпарк та зони для івентів з’являться замість хащів і сміття у місці, яке відоме під назвою сквер Металургів у Дніпрі (перетин вулиць Щербаня, Кості Гордієнка та просп. І. Мазепи).

Його зона доволі велика, майже 4 га, і роботи планують завершити за рік, – діляться представники департаменту парків та рекреації Дніпровської міськради. Також представили й генеральний план. Уже розпочали роботи з благоустрою.

«Зараз ми тут наводимо лад: розчищаємо територію від сміття, косимо траву, прибираємо хащі, викорчовуємо старі пні. Після робіт розпочнемо із оновлення деяких ділянок або капітально мінятимемо комунікації, які є під землею», – поділився директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

Цей парк оточений з усіх боків багатоповерхівками, прогулюватись у ньому зможуть 15 тисяч місцевих мешканців (що проживають вулицями Щербаня, Кості Гордієнка та просп. І. Мазепи).

«У представленому плані можна побачити, що сквер зорієнтований на відпочинок жителів та гостей міста. Також ми хочемо зробити скейтпарк і декілька зон для проведення івентів: виставок, лекцій просто неба тощо. Плануємо завершити роботи за рік», – підсумував Олександр Буйволюк.