Українка перша на турнірі в Англії
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/07/bekh-romanchuk.jpg)
Ця перемога стала першою для Марини в новому сезоні.
Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла турнір зі стрибків у довжину, який проходив в Англії, – повідомляє офіційний сайт Діамантової ліги.
![Марина БЕХ-РОМАНЧУК: «6,77 і перше місце»](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/129/orig_545877.jpg)
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/07/tablytsia.png)
Сьомий етап цього турніру брав англійський Ґейтсгед, і саме там українка виграла свою першу золоту медаль в цьому сезоні. До цього вона двічі посідала треті місця – на етапах у Флоренції і Стокгольмі.
Для перемоги Бех-Романчук треба було стрибнути на 6,67 метра, при тому, що свій найкращий результат Марина показала ще в кваліфікації. Тоді їй вдалося стрибнути на 6,77 метра. У фіналі ж українська спортсменка випередила німецьку спортсменку Маланка Біхамбо з результатом 6,65 метра і Фатіму Діабі з Іспанії, яка стрибнула на 6,46 метра.
Раніше Бех-Романчук завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи, який пройшов в цьому березні. Перемогу українка отримала завдяки останній, шостий, спробі – вона досягла позначки 6,92 метра.