Українка перша на турнірі в Англії

14.07.2021 10:39   -

Ця перемога стала першою для Марини в новому сезоні.

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла турнір зі стрибків у довжину, який проходив в Англії, – повідомляє офіційний сайт Діамантової ліги.

Марина БЕХ-РОМАНЧУК: «6,77 і перше місце»

Сьомий етап цього турніру брав англійський Ґейтсгед, і саме там українка виграла свою першу золоту медаль в цьому сезоні. До цього вона двічі посідала треті місця – на етапах у Флоренції і Стокгольмі.

Для перемоги Бех-Романчук треба було стрибнути на 6,67 метра, при тому, що свій найкращий результат Марина показала ще в кваліфікації. Тоді їй вдалося стрибнути на 6,77 метра. У фіналі ж українська спортсменка випередила німецьку спортсменку Маланка Біхамбо з результатом 6,65 метра і Фатіму Діабі з Іспанії, яка стрибнула на 6,46 метра.

Раніше Бех-Романчук завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи, який пройшов в цьому березні. Перемогу українка отримала завдяки останній, шостий, спробі – вона досягла позначки 6,92 метра.